Witamy na oficjalnej stronie internetowej Global Horse Transport – EQUINETRANS Horse transport & Logistic Agnieszka Dziuba.

Od 1997 roku zajmujemy się transportem tych zwierząt, zwracając szczególną uwagę na profesjonalizm podczas działania, atrakcyjne warunki współpracy i usługi na najwyższym poziomie. Proponujemy globalny transport. Organizujemy wysyłki koni na całym świecie z naszym wspólnikiem AARON PB  który ma wieloletnie doświadczenie w transporcie lotniczym oraz  morskim miejsce na świecie USA , Kuwejtu, Dubaju, Kanady, Omanu i wiele innych.

Jesteśmy otwarci na nowe zlecenia, a do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem oraz rzetelnością. Nasza zgrana ekipa ludzi posiada duże doświadczenie w opiece nad końmi. Posiadając licencję ITD oraz zezwolenia GIW możemy zagwarantować swoim Klientom oraz ich zwierzętom najkorzystniejsze, sprawdzone rozwiązania! Oferujemy transporty łączone w celu obniżenia Państwa kosztów.
Nasza firma jest płatnikiem VAT, posiadamy NIP Europejski, wystawiamy faktury VAT. Zajmujemy się przygotowaniem dokumentów na transport . Odprawa celna , vet certyfikat , badania krwi w Polsce i w Niemczech , stała opieka podczas postoju /kwarantanny lekarza weterynarii. Ubezpieczamy konie na życzenie właścicieli.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją, przygotowaną specjalnie dla naszych wyjątkowych Klientów!